|
|
Wednesday COED Soccer D1
SPRING 2024 SEASON
STANDINGS
DIV. 1 |
|
GP |
W |
D |
L |
GF |
GA |
CS |
Pts. |
black |
That One Bad Team |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
4 |
0 |
9 |
grey |
ToTs United |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
0 |
8 |
black |
Goal Diggers |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
4 |
red |
Car Extended Warranty FC |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
4 |
yellow |
Fighting Bananas |
1 |
0 |
0 |
1 |
4 |
5 |
0 |
3 |
blue |
You Blue It |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SCHEDULE
field 1 = indoor ;
field 2 = outdoor
Games are played rain or shine. For postponements, this page
will be updated and team captains will be notified.
date |
time |
field |
HOME TEAM |
|
|
|
AWAY TEAM |
27-Mar |
7:30 |
- |
Goal Diggers |
1 |
- |
1 |
Car Extended Warranty FC |
27-Mar |
8:30 |
- |
ToTs United |
2 |
- |
1 |
You Blue It |
27-Mar |
9:30 |
- |
Fighting Bananas |
4 |
- |
5 |
That One Bad Team |
|
|
|
|
|
|
|
|
3-Apr |
7:30 |
- |
You Blue It |
|
- |
|
Fighting Bananas |
3-Apr |
8:30 |
- |
Car Extended Warranty FC |
|
- |
|
That One Bad Team |
3-Apr |
9:30 |
- |
ToTs United |
|
- |
|
Goal Diggers |
|
|
|
|
|
|
|
|
10-Apr |
7:30 |
- |
That One Bad Team |
|
- |
|
You Blue It |
10-Apr |
8:30 |
- |
Fighting Bananas |
|
- |
|
Goal Diggers |
10-Apr |
9:30 |
- |
Car Extended Warranty FC |
|
- |
|
ToTs United |
|
|
|
|
|
|
|
|
17-Apr |
7:30 |
- |
That One Bad Team |
|
- |
|
ToTs United |
17-Apr |
8:30 |
- |
Fighting Bananas |
|
- |
|
Car Extended Warranty FC |
17-Apr |
9:30 |
- |
You Blue It |
|
- |
|
Goal Diggers |
|
|
|
|
|
|
|
|
24-Apr |
7:30 |
- |
ToTs United |
|
- |
|
Fighting Bananas |
24-Apr |
8:30 |
- |
Goal Diggers |
|
- |
|
That One Bad Team |
24-Apr |
9:30 |
- |
You Blue It |
|
- |
|
Car Extended Warranty FC |
|
|
|
|
|
|
|
|
1-May |
7:30 |
- |
Car Extended Warranty FC |
|
- |
|
Goal Diggers |
1-May |
8:30 |
- |
You Blue It |
|
- |
|
ToTs United |
1-May |
9:30 |
- |
That One Bad Team |
|
- |
|
Fighting Bananas |
|
|
|
single-elimination |
|
|
|
playoff |
8-May |
7:30 |
- |
# 5 seed |
|
A |
|
# 6 seed |
8-May |
8:30 |
- |
# 1 seed |
|
B |
|
# 4 seed |
8-May |
9:30 |
- |
# 2 seed |
|
C |
|
# 3 seed |
|
|
|
|
|
|
|
|
15-May |
7:30 |
- |
loser game C |
|
- |
|
winner game A |
15-May |
8:30 |
- |
winner game B |
|
- |
|
winner game C |
15-May |
9:30 |
- |
loser game A |
|
- |
|
loser game B |
|
|
|
|
|
|
|
|
(red denotes double-headers)
|